ENGLISH UNIVERSITY Online

Kontakt

Kontakt

Metodické, technické a administrační dotazy: info@englishuniversity.cz

Telefonická podpora: 800 118 118

E-learning ENGLISH UNIVERSITY Online provozuje:

ULRYCH Language Studio
Kolínská 13
130 00 Praha 3 – Vinohrady
IČ: 47145501
DIČ: CZ6505311263
Bankovní spojení:
Komerční banka, č.ú. 1450750217/0100

Profil společnosti

Vlastníkem a provozovatelem internetové aplikace ENGLISH UNIVERSITY Online je ULRYCH Language Studio, zakládající člen Asociace jazykových škol ČR a podle ročenek prestižního Prague Business Journal obvykle mezi prvními deseti největšími jazykovými školami v ČR. V letech 1992 až 2009 se zaměřoval zejména na firemní klientelu, mezi jeho klienty patřili např. Komerční banka, ČSOB, Philips, Ogilvy, Aero Vodochody, BASF, Citroen, Motorola, Siemens apod.

Majitel firmy vystupoval jako člen představenstva a inspektor Asociace jazykových škol ČR, dnes ACERT.

Po prodeji klientského portfolia v roce 2009 se firma specializuje na internetovou výuku, konkrétně na provoz ENGLISH UNIVERSITY Online (zal. 2003), která má kromě české i svoji zahraniční verzi na www.englishuniversity.eu. Firma také pracuje na budování jazykových intranetových sítí na klíč.

Kromě významných českých i zahraničních firemních klientů má ENGLISH UNIVERSITY Online partnery mezi školami a internetovými servery. Mnoho členů asociace jazykových škol, která podle nejpřísnějších kritérií garantuje kvalitu výuky, využívá aplikaci jako svůj kmenový e-learning angličtiny.

Cílem provozovatele je na základě kontaktu s klienty dále rozvíjet systém aplikace ENGLISH UNIVERSITY Online tak, aby zůstala jedním z nejrozsáhlejších a nejlépe hodnocených portálů angličtiny v Evropě.

Náš tým

Management
Petr Ulrych

Obchod
Iva Tomanová

IT správa a vývoj
Zbyněk Hora, AbecedaPC

Administrace
Simona Poláková, AbecedaPC

Hlavní metodik
Robert Chalupecký

Účetnictví
Irena Kodymová

PR zastoupení
Jana Voňavková, Stance s.r.o.

Ochrana osobních údajů

Plně respektujeme důvěrný charakter údajů, která poskytujete společnosti Mgr. Petr Ulrych při objednávce služby ENGLISH UNIVERSITY Online. Používáme je k realizaci celého obchodu, včetně nezbytných účetních operací, vystavení daňových dokladů, identifikaci Vašich plateb a pro komunikaci s Vámi, tedy veškeré administrativy a také k marketingovým účelům. Data jsou zabezpečena a chráněna proti zneužití a nejsou poskytována třetím stranám.

Na požádání Vámpodle možnosti obratem a písemně oznámíme, zda a jaké osobní údaje máme o Vás zaznamenané. Pokud by byly zaznamenány nesprávné informace, na požádání je opravíme. Pokud máte otázky týkající se zpracování Vašich osobních údajů, zašlete je na info@englishuniversity.cz, kde Vám jsme k dispozici nejen v případě žádosti o informace, ale i v případě podnětů nebo stížností. Naši zaměstnanci a spolupracovníci jsou vázáni mlčenlivostí.


Partnerem ENGLISH UNIVERSITY Online je Přeložit: do češtiny / do angličtiny

© 2003–2018 ULRYCH Language Studio, verze 6.2cs. Facebook Find us on Facebook.